İzmir Amerikan Kolejini  bitirenler veya en az orta üç sınıfına devam etmiş olanlar Derneğe üye olabilir.  Üye olmak için mezuniyet şartı aranmadığı için biz “Yetişenler” Derneği adını kullanıyoruz.

Okulumuz yetişenleri  Derneğimizin doğal üyeleridir.  Ama ayrıca Derneğimizde aktif görev almak, çalışmalara fiilen katılmak isteyen arkadaşlarımız için İzmir Amerikan Kolejinde Yetişenler Derneğine Üyelik şartlarını yerine getirmek gerekmektedir.

Aidatların her yıl düzenli bir şekilde ödenmesi gerekmektedir.  Üç yıl üst üste aidatını ödemeye üyelerimiz yasalar gereği üyelikten çıkarılmaktadır.

Üniversitede okuyan arkadaşlarımızın okudukları üniversiteden izin almaları gerekmektedir.

Ayrıca alttaki formu doldurup imzalayıp, bir fotoğrafla birlikte dernek yetkilisine teslim etmek şarttır.

Üyelik Formu yeni

Dernek aidatı bize yapılan bağışların en büyük kısmını oluşturmaktadır.  Zamanında ve gerçekleşen tüm aidat ödemeleri burs ihtiyaç yerlerine hızla ulaşmamızda çok önemlidir.

Elde ettiğimiz bağışlarla okulumuzda okuyan 14 öğrencinin bazılarının tam bursu,bazılarının kısmi bursu derneğimizce karşılanmaktadır. Ayrıca farklı okullarda okuyan 18 öğrenciye yardım bursu sağlanmaktadır. Sağlık yardımına ihtiyacı olan 6 mezunumuza her ay Sağlık Bursu verilmektedir. Arzu eden mezunlarımızın, eski mezunlarımızdan sağlık ve bakıma ihtiyacı olanlara, okulumuzda okuyan ve yardıma ihtiyacı olan öğrencilere yapacakları yardımları minnet ve şükranla karşılıyoruz.

2015 yılı dernek aidatlarımız 150 TL’dir.  Bu miktarı aşağıdaki şekillerde Dernek Bağış Makbuzu karşılığında ödeyebilirsiniz;

1- Banka havalesi yolu ile:

İş Bankası Gündoğdu Şubesi: 198136 No’lu İzmir Amerikan Kolejinde Yetişenler Derneği Hesabı

Herhangi bir yanlışlık olmaması için aidatlarınızı öderken lütfen İSMİNİZİ ve MEZUNİYET YILINIZI belirtiniz.

2-Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyenler için

  • pos makinası ile direkt ödeme yapabilirsiniz
  •  ekteki mail order formununda tek sefer ödeme seçeneğini seçip, doldurup, imzalayıp bize ileterek de ödeme yapabilirsiniz.kredi kartı sipariş formu örneği rev2

3-Dernek Yönetim Kurulu üyelerine elden bağış makbuzu karşılığında ödeyebilirsiniz.

insert bagis